Buhalterių rengimo kursai, 2019

Buhalterių rengimo kursai, Klaipėda.

Mokymosi laikotarpis: 2018-11-20 – 2019-03-08.

Buhalterijos rengimo kursai klaipeda 2019
Julija Torop

Apie Klaipėdos apskaitos mokyklą gerus atsiliepimus išgirdau jau daugiau kaip prieš 10 metų, todėl pačiai dabar renkantis kur mokytis ilgai galvoti neteko. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią mokyklą, ji pilnai pateisino mano lūkesčius. Čia dirba profesionalūs dėstytojai, suteikiantys išsamias žinias tiek iš teorinės, tiek iš praktinės pusės. Taip pat gavau daug patarimų iš darbo praktikos kaip elgtis tam tikrose situacijose ateityje dirbant, ką daryti ir kur kreiptis iškilus klausimams. Ypač norėčiau padėkoti buhalterijos dėstytojai. Tai nuostabi, kompetentinga dėstytoja, turinti didelę kantrybę ir mokanti viską išsamiai ir suprantamai paaiškinti ir atsakyti į kiekvieno klausimus. AČIŪ Jums! Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos apskaitos mokyklai už suteiktas žinias, nuostabius dėstytojus ir jaukią mokyklos atmosferą. Linkiu visiems kuo didžiausios sėkmės darbuose ! ! !

Kursų dalyvis

Baigiau Buhalterių kursus UAB Klaipėdos apskaitos mokykloje ir esu dėkinga už suteiktas žinias. Čia dirba labai geri dėstytojai, gebantys įdomiai ir visiems suprantamai pateikti žinias. Rekomenduoju šią mokyklą visiems norintiems tobulėti !

Kursų dalyvis

Buhalterijos kursai labai naudingi. Ypač patiko buhalterinės apskaitos dalis. Dėstytoja išsamiai iš praktinės ir teorinės „pusės“. Po kursų jaučiuosi įgijusi daug žinių ir jau dirbu buhaltere. Taip pat, tikrai teigiamai vertinu darbo teisės, dokumentų valdymo, Excel, Rivile dėstytojus! Bendrai kursus vertinu teigiamai bei rekomenduočiau kitiems.

Kursų dalyvis

Kursai geri, greitai galima gauti labai daug informacijos.

Kursų dalyvis

Dėkoju už gerą ir jaukią aplinką, puikų Jūsų kolektyvą ir nuoširdų bendravimą. Patiko visi dėstytojai, kurie pateikė daug informacijos ir praktinių žinių iš savo darbo patirties. Linkiu Jūsų kolektyvui sėkmės ! ! !

Kursų dalyvis

4 mėnesius trukę kursai buvo informatyvūs, dėstytojai kompetentingi.