Profesionalūs buhalterių rengimo kursai 141

Buhalterių rengimo mokymo programa (neformali, 304 val.)

Šie buhalterijos kursai skirti Jums, jeigu norite

• Tapti kompetentingu buhalteriu ir turėti rimtą, gerai apmokamą bei prestižinį darbą;
  • Pradėti kilimą karjeros laiptais finansų srityje jau šiandien (buhalteris - vyr. buhalteris - finansų vadovas, auditorius);
  • Įgyti papildomų verslo administravimo srities žinių (darbo teisės, dokumentų valdymo ir kt.) bei išmokti spręsti probleminius buhalterinius klausimus.

Kaip šie buhalterijos kursai padės Jūsų karjerai?

• Kursų programa orientuota į asmenis, norinčius įgyti išsamių, konkrečių ir praktinių buhalterinių žinių "nuo nulio". Baigę šiuos kursus būsite visiškai pasiruošę tvarkyti įmonių buhalteriją ir sudaryti finansinę atskaitomybę pagal apskaitą reglamentuojančius LR įstatymus bei verslo apskaitos standartus. Buhalterių kursai susideda iš teorinės dalies ir praktikos, kurios metu nagrinėjamos konkrečios sudėtingos apskaitos tvarkymo situacijos ir jų sprendimo būdai.
  • Mūsų buhalterinės apskaitos kursai yra įregistruoti LR Švietimo ir mokslo ministerijos kvalifikacijos tobulinimo programų ir renginių registre, Darbo rinkos neformaliojo mokymo programų sąvade bei įtraukti kaip finansuotini Darbo biržos lėšomis.
  • Šiuose buhalterijos kursuose gausite žymiai daugiau buhalterijos mokymosi valandų. Kursai orientuoti į realią darbo praktiką, dėstoma daugiau verslo administravimo disciplinų, o tai reiškia, kad žinosite ir mokėsite daugiau nei kiti buhalteriai ir taip įgysite konkurencinį pranašumą!

Į kursų kainą įeina visa naujausia mokymui reikalinga medžiaga

• buhalteriniai dokumentai
  • pratybų užduotys
  • įstatymų rinkiniai
  • prieiga prie kompiuterizuotų buhalterinių programų
Jūsų patogumui siūlome šiuos kursų lankymo būdus:

daycolor DIENINIS 9.00-12.15 val. I-V
eveniingtuscias color POPIETINIS 13.00-16.15 val. I-V
eveniingcolor VAKARINIS 17.30-20.30 val. II, III, IV
savcolor SAVAITGALINIS 17.30-20.30 val.
9.00-16.00 val.
userscolor1 INDIVIDUALUS Laikas pagal susitarimą