UZT RIVILE GAMA - buhalterinės apskaitos programos kursai

RIVILE GAMA kompiuterizuotos apskaitos programos kursai

 
Buhalterinės apskaitos programa Rivilė GAMA -tai integruota, finansinės apskaitos ir verslo valdymo programinė įranga, skirta darbui keliose darbo vietose (tinkle) įvairaus dydžio įmonėse.
Šioje programoje yra aibė modulių integruojamų į vieningą informacinę sistemą. Iš jų galima sukurti sprendimą lanksčiai pritaikytą konkretaus verslo poreikiams. Be to, dėka tokios programos sandaros klientas gali įsigyti tik jam reikalingus modulius ir tik tiek, kiek jų reikia, t.y. sukomplektuoti optimaliausią kainos atžvilgiu sprendimą. Laikui bėgant sistemą galima plėsti kartu su įmone.
Paketas aptarnauja kasos aparatus ir POS sistemas, brūkšninių kodų skaitytuvus, duomenų kaupiklius, kompiuterines svarstykles. Palaiko logistikos įmonių, restoranų/kavinių, vaistinių ir pan. verslo procesus.
Darbui tarp nutolusių darbo vietų numatytas tarpfilialinis ryšys.

Klaipėdos apskaitos mokyklos parengta kompiuterizuota buhalterinės apskaitos programa ,,Rivilė Gama“ - skirta įgyti arba atnaujinti teorines ir praktines žinias, tvarkant įmonių apskaitą, informacijos įvedimo ir ataskaitų suformavimo tvarką naudojant buhalterinę apskaitos programą „Rivilė Gama“. Baigęs šią programą, asmuo gebės tvarkyti įmonės atsargų, ilgalaikio turto, darbo užmokesčio apskaitą, galės atlikti ataskaitinio laikotarpio pabaigos procedūras. Galės dirbti įmonėse arba vykdyti individualią veiklą. Baigęs šią programą, asmuo gebės tvarkyti įmonės atsargų, ilgalaikio turto, darbo užmokesčio apskaitą, galės atlikti ataskaitinio laikotarpio pabaigos procedūras. Galės dirbti įmonėse arba vykdyti individualią veiklą vesdamas apskaitą kompiuterizuotoje apskaitos programoje „Rivilė Gama“. 

Kam skirti šie kursai?

Asmenims, planuojantiems dirbti su Rivilė GAMA ir turintiems buhalterinės apskaitos pagrindus. Programa skirta - profesinei kvalifikacijai tobulinti, papildomoms kompetencijoms įgyti bei bendriesiems gebėjimams plėtoti. Programos dalyvis turi turėti atitinkamą išsilavinimą apskaitos ir finansų, ekonomikos, buhalterijos, vadybos ir pan. srityse, t. y. turėti bent minimalias buhalterinės apskaitos žinias.

Mokymo programą sudaro – 64 akademinės valandos.

Suaugusiųjų profesinis mokymas Klaipėdos, Kauno ir Vilniaus apskaitos mokyklose vykdomas nuolatos. Per ilgą laiką, ruošiant darbo rinkai buhalterius, apskaitininkus, administracijos darbuotojus ir kitus specialistus, sukurta stipri mokymo bazė, suformuota pedagogų profesionalų komanda, įgyta didelė bendradarbiavimo patirtis vykdant neformalias ir formalias mokymo programas. Tad, jei Jūs negalite įsidarbinti ar pradėti dirbti savarankiškai, nes neturite reikiamos kvalifikacijos ar trūksta kompetencijų, Užimtumo tarnyba prie LR SADM gali pasiūlyti dalyvauti profesiniame mokyme  NEMOKAMAI*, o mokymo įstaiga gali būti – Klaipėdos, Kauno ar Vilniaus apskaitos mokykla.

*Užimtumo tarnyba suteikia galimybes darbo ieškantiems bei užimtiems (dirbantiems) žmonėms mokytis ir įgyti norimą profesiją ar kompetencijas tam tikroje srityje. Prioritetas teikiamas regioniniu ar nacionaliniu lygiu paklausioms profesijoms. Dėl daugiau informacijos apie profesinio mokymo galimybes susisiekite su savo mieste veikiančios UŽT konsultantu.

Mielai atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus mob. tel. 8 699 37001 arba 8 603 72822.

 

Jūsų patogumui siūlome šiuos kursų lankymo būdus:

daycolor DIENINIS 9.00-12.15 val. I-V  
eveniingtuscias color VAKARINIS 17.30-20.30 val. I-V  
eveniingcolor SAVAITGALINIS 17.30-20.30 val.
9.00-15.30 val.
V
VI
 

Mokymus veda - savo srities specialistai

Artimiausia kursų data ir registracija - Mokymų kalendoriuje ▼

Papildoma informacija

Registracija pasibaigė. Teiraukitės dėl laisvų vietų!
  • Mokymų data: 2024-04-19
  • Miestas: Nuotoliniai
  • Grupė: Dieninė grupė
  • Laisvos vietos: 0
  • Kaina: 680 Eur (PVM netaikomas).
  • Kainą sudaro: Priimame asmenis su Užimtumo tarnybos ( toliau- UžT) finansavimu. Daugiau informacijos apie galimybę gauti finansavimą konkrečiai Jūsų atveju gali suteikti UžT specialistai. Susisiekite su savo mieste veikiančios UžT konsultantu. Negavus UžT finansuojamos vietos, už mokymą mokama savo, įmonės lėšomis ir kt. Mokymų kaina yra 680 Eur.
  • Vieta: Nuotoliniai mokymai
  • Laikas: 9.00 - 14.00 val.
  • Mokymų tipas: Dieninė grupė
 

Išsamesnė informacija ir registracija

Klaipėdos apskaitos mokykla
 8 699 37001
 
Kauno apskaitos mokykla
 8 603 72822
 
Vilniaus apskaitos mokykla
 8 606 85882
 

 

 

Kontaktinių kursų kalendorius:

Klaipėdos apskaitos mokykla

2024-05-06
Klaipėda
Dieninė grupė
2024-06-03
Klaipėda
Dieninė grupė
2024-06-03
Klaipėda
Dieninė grupė

Kauno apskaitos mokykla

2024-05-24
Kaunas
Dieninė grupė
2024-09-03
Kaunas
Vakarinė grupė

Vilniaus apskaitos mokykla

2024-06-18
Vilnius
Dieninė grupė
2024-06-18
Vilnius
Dieninė grupė
2024-06-18
Vilnius
Popietinė grupė

Specializuoti mokymai: