Apskaitininko mokymo programos dalyviai Klaipėdoje 2018-03-26 iki 2018-08-16

Apskaitininko mokymo programos dalyviai Klaipėdoje 2018-03-26 iki 2018-08-16

apskaitininko mokymo programos dalyviai klaipedoje 2018 03 26
apskaitininko mokymo programos dalyviai klaipedoje 2018 03
apskaitininko mokymo programos dalyviai klaipedoje 2018 08 16
apskaitininko mokymo programos dalyviai klaipedoje 2018 03 26a

Evelina Biržienė  

Džiaugiuosi pasirinkusi UAB Klaipėdos apskaitos mokyklą, galiu rekomenduoti visiems, nes čia suteiktos žinios ir atmosfera labai gera. Dėstytojai superiniai, jaučiuosi įgavusi labai daug žinių, tikiuosi Jūsų mokykla išmokins dar daug ateitį apskaitininkų. Linkiu Jums didžiausios sėkmės ! ! !

Aurelija Ramanauskienė

Pasirinkdama šiuos kursus dvejojau ar šią profesiją pamėgsiu, ar suprasiu, ar pavyks pasiekti gerus rezultatus. Todėl labai džiaugiuosi pasirinkusi būtent Klaipėdos apskaitos mokyklą, nes būtent ČIA nuostabus kolektyvas, atidūs ir dėmesingi dėstytojai, kokybiškas žinių sutikimas. Labai smagu, kad sunkiais momentais tiek dėstytojai, tiek mokyklos direktorė rado kaip padrąsinti, skatindavo nepasiduoti ir įkvėpdavo pasitikėjimo. Nuoširdus AČIŪ už suteiktas žinias ! ! ! Sėkmės Jums ir toliau mokant naujus apskaitininkus !

Laura Švambarienė  

Labai džiaugiuosi baigusi būtent šioje mokykloje apskaitininko kursus. Mokymo kokybė patenkino visus lūkesčius. Viskas išdėstoma išsamiai ir aiškiai. Visi dėstytojai ir personalas visada maloniai padeda iškilus bet kokiems klausimams. Kitas didžiulis pliusas, kad yra mokoma net su dviem populiariausiomis apskaitos programomis. Tad galiu drąsiai teigti, jog šiai dienai esu pilnai pasiruošusi dirbti pagal šią specialybę! Ačiū Jums už viską!

Eglė Birbalaitė  

UAB Klaipėdos apskaitos mokykloje dirba profesionalūs dėstytojai, kurie deda visas pastangas perteikti savo turimas žinias čia atėjusiems žmonėms. Mokymo įstaigos direktorė yra šilčiausias sutiktas žmogus tokio pobūdžio vietoje. Baigus šią mokyklą supranti, kad su savimi išsineši visą bagažą žinių, bei tuo pačiu palieki dalelę savęs. Džiaugiuosi pasirinkusi Klaipėdos apskaitos mokyklą. Didžiausios sėkmės!

Judita Šliuožienė

Mano atsiliepimai apie šią mokyklą TIK TEIGIAMI! Čia gavau ne tik puikų žinių bagažą, bet ir nuostabių akimirkų. Dėstytojai ir visas mokyklos personalas yra profesionalus ir draugiškas. Ačiū mokyklai, AČIŪ grupės draugėms! Buvo nuostabus laikas kartu! AČIŪ!

U. T.

Tik geriausi atsiliepimai! Baigiau 20 sav. trukmės apskaitininko kursus ir esu labai patenkinta. Labai draugiškas mokytojų kolektyvas ir labai aukštos kokybės paskaitos. Labai daug išmokau, ačiū Jums!

Aušra Leknienė

Tik geriausi atsiliepimai. Labai patenkinta gautomis žiniomis, kurias tikrai panaudosiu gyvenime ir darbe. Apskaitos dėstytoja, žmogus – dėstytojas iš didžiosios raidės. Mokyklai tariu ačiū už gerą atmosferą ir visada išspręstus klausimus.

Diana

Be galo rekomenduoju šią mokyklą ! ! ! Nuostabūs dėstytojai, maloni aplinka, nuostabi grupė su kuria puikiai susibendravome. Dėstytojai visi gerai ir aiškiai išdėsto (perteikia) mokymo programą, o jeigu būdavo kai kas ne aišku ar nesugebėjome greitai suprasti informacijos, aiškindavo tol kol suprasdavome. Pati nuostabiausia dėstytoja Milda ir Edita: kantrios, aiškios, puikios, nuostabios ! ! ! Administracija taip pat maloni, draugiška. Jūs nuostabūs! Rekomenduoju!

Sandra

Visiškai nesigailiu, kad pasirinkau šią įstaigą. Nuostabūs dėstytojai ir personalas. Kursų medžiagą išdėstė labai aiškiai, niekada neatsisakydavo paaiškinti dar kartą to ko nesupratau. Niekada nemėgau mokytis, bet šioj mokykloj dėstantys dėstytojai pakeitė požiūrį į mokslą. Tikrai rekomenduočiau ir rekomenduosiu visiems, kas vis dar dvejoja.

Aušra Stonienė

Esu be galo laiminga, pasirinkusi Jūsų apskaitos mokyklą. Šaunus, rūpestingas kolektyvas, jauki aplinka ir patys geriausi dėstytojai. Aukštas kompetencijos lygis. Rekomenduoju rinktis apskaitininko kursus, stipri komanda puikiai paruoš dirbti su Pragma, Rivile, ypatingai išmokys tvarkyti įmonės buhalteriją. Širdingai dėkoju direktorei Auksei už visada šiltą priėmimą, dėstytojai Mildai už kantrybę ir nerealų bendravimą, dėstytojai Editai (Pragmos) už ypatingą kantrybę. Didžiulis AČIŪ ! Sėkmės Jums. Pasiilgsiu.

Jurgita Valčiukienė

Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau Klaipėdos apskaitos mokyklą, kurioje dirba tikrai geri specialistai. Per šiuos kursus buvo suteikta labai daug žinių ne tik apie buhalterinę apskaitą, bet išsamiai buvo dėstoma dokumentų valdymas, darbas kompiuteriu, programa Rivilė ir Pragma, Exel, ir darbo teisė. Daug žinių suteikė mūsų atlikta praktika. Dėstytojai čia nuostabūs. Jeigu kas paklaustų, ar rinktumeisi šią mokyklą antrą kartą? Nedvejodama atsakyčiau: TAIP, TAIP, didžiausios rekomendacijos. Ačiū kolektyvui ir mokyklos direktorei.

Kursų dalyvis

Esu labai patenkinta mokymo kokybe. Žinios, kurias įgijau šioje mokykloje bus labai naudingos ne tik dirbant apskaitos srityje, bet ir kitose srityse ir gyvenime. Nuoširdžiai dėkoju už šiuos mokymus Klaipėdos apskaitos mokyklai.

Kursų dalyvis

Supratingas kolektyvas, geranoriški ir padrąsinantys dėstytojai, suprantamai pateikiama mokymo medžiaga. Nuostabiai ir produktyviai praleistas laikas! Ačiū Jums!

 

Daugiau atsiliepimų galite gauti, apsilankę mūsų mokymo centre.

Išsamesnė informacija ir registracija

Klaipėdos apskaitos mokykla
 8 699 37001
 
Kauno apskaitos mokykla
 8 603 72822
 
Vilniaus apskaitos mokykla
 8 606 85882
 

 

 

Kontaktinių kursų kalendorius:

Klaipėdos apskaitos mokykla

2023-10-17
Klaipėda
Vakarinė grupė
2023-10-23
Klaipėda
Dieninė grupė
2023-11-27
Klaipėda
Dieninė grupė
2023-11-27
Klaipėda
Dieninė grupė

Kauno apskaitos mokykla

2023-11-07
Kaunas
Dieninė grupė
2023-11-07
Kaunas
Dieninė grupė
2023-11-07
Kaunas
Dieninė grupė
2024-02-01
Kaunas
Dieninė grupė

Vilniaus apskaitos mokykla

2023-09-05
Vilnius
Vakarinė grupė
2023-10-03
Vilnius
Dieninė grupė
2023-10-03
Vilnius
Dieninė grupė
2023-10-03
Vilnius
Popietinė grupė
2023-11-28
Vilnius
Dieninė grupė
2023-11-28
Vilnius
Dieninė grupė
2023-11-28
Vilnius
Dieninė grupė

Specializuoti mokymai: