Sandra Ivanauskienė atsiliepimas

Sandra Ivanauskienė

Mano šeimoje niekas nedirba buhalterinio darbo, bet turėjau pažystamą draugę, kuri dirba buhaltere, jos darbas pasirodė įdomus todėl nusprendžiau lankyti kursus, kad įgyčiau šią profesiją. Esu baigus magistro laipsnį tarptautinė ekonomika ir prekyba, bet su buhalterija nebuvo nieko bendro, kursuose apie buhalteriją įgijau daug žinių.

Rinkausi tarp kelių mokyklų, bet pasirinkau būtent šią, nes teko bendraut su kelių mokyklų direktorėm, bet Kauno apskaitos mokyklos direktorė pasirodė labai maloni, patiko bendravimas, todėl nusprendžiau likti prie šios apskaitos mokyklos. Buvo tikrai nedrąsu pradėti mokintis, nes man tai buvo po kelių metų pertraukos, bet laikui bėgant buvo drąsiau, ypač tada kai buvo galima sugrįžti į mokyklą, nes prieš tai teko mokintis nuotoliniu būdu.

Dėstytojai visų dalykų buvo malonūs, informacija buvo pateikta lengvai suprantamai ir aiškiai. Iš visų dėstomų dalykų gavau naudos ir naujų žinių, labiausiai naudos gavau iš buhalterinės apskaitos dalyko. Manau, kad gavau daug žinių, nes buvo 5 mėnesių trukmės kursai, daug medžiagos spėtą išdėstyti. Viskas labiausiai suprantama buvo atliekant praktiką. Buvo gaila baigti mokslus, labai greit prabėgo viskas, buvo draugiškas kolektyvas, su kai kuriomis merginomis pabendraujam ir dabar.

Na, o pabaigusi mokslus jaučiuosi išmokus ir išsinešus daugiau žinių, taip pat dirbu buhalterinių paslaugų įmonėje, kurioje tvarkau įmonių apskaitą nuo pirminių dokumentų vedimo į programą, iki darbo užmokesčių skaičiavimų ir deklaracijų teikimo mokesčiams, beje dirbu su Pragma programa kurią mokinausi Kauno apskaitos mokykloje. Pradedantiems mokintis linkiu atrasti save šioje specialybėje, o baigusiems kolegoms linkiu susirast darbą ir dirbt mylimą darbą pagal šią specialybę.