Buhalterių rengimo kursai Kaune 2015-06-17

buhalteriu rengimo kursai kaunas 2015 06 17 2
buhalteriu rengimo kursai kaunas 2015 06 17 3
buhalteriu rengimo kursai kaunas 2015 06 17 4
Kursų dalyvis. Kursus rekomendavo draugė, kuri jau baigė šią mokyklą. Man tikrai patiko, įgavau daug žinių, daug visko sužinojau. Labai patiko visi dėstytojai. Jie puikiai atliko savo darbus. Mokėjo viską išaiškinti. Tikrai rekomenduoju visiems kas nori išmokti buhalterijos ar patobulinti savo žinias. Super mokykla.
Kursų dalyvis. Esu labai patenkinta Klaipėdos apskaitos mokykla.  Puikiai išdėstyta mokymo medžiaga, darbinga atmosfera, visada jautiesi drąsiai klausdama klausimo į kurį tikrai gausi išsamų atsakymą. Rekomenduoju visiems, kurie nori tapti buhalteriais.
Kursų dalyvis. Sužinojau ir išmokau tikrai daug. Pagrindinė priežastis kodėl pasirinkau šią mokyklą, kad juose daugiausia valandų lyginant su kitais kursais ir taip pat buvo mokoma su dviem apskaitos programomis. Dirbo profesionalūs dėstytojai, kurie sugebėjo aiškiai ir suprantamai pateikti informaciją. Džiaugiuosi, kad lankiau šiuos kursus.
Kursų dalyvis. Džiaugiuosi, kad pasirinkau šiuos buhalterių rengimo kursus. Šį pasirinkimą vertinu kaip naudingą investiciją ateičiai. Atsiliepimai patys geriausi. Profesionalūs dėstytojai, suteikiamos išsamios, konkrečios žinios tiek iš teorinės, tiek iš praktinės pusės. Ačiū.
Kursų dalyvis. Rekomenduočiau visiems! Nuostabūs dėstytojai, puikiai išaiškintas kursas.
Simona. Džiaugiuosi, kad pasirinkau šiuos buhalterių rengimo kursus. Šį pasirinkimą vertinu kaip naudingą investiciją ateičiai. Atsiliepimai patys geriausi. Profesionalūs dėstytojai, suteikiamos išsamios, konkrečios žinios tiek iš teorinės, tiek iš praktinės pusės. Ačiū.Mano nuomone, Klaipėdos apskaitos mokykla gali ir toliau drąsiai rengti tokio tipo kursus ir tuo didžiuotis. Ateidama mokytis nesupratau visiškai nieko apie buhalteriją, tačiau dabar esu visiškai pasiruošusi dirbti ir už tai galiu dėkoti buhalterijos dėstytojai. Rekomenduoju visiems norintiems išmokti ir dagiau sužinoti. P.S. Direktorė – nuostabi!
Kursų dalyvis. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent Jūsų organizuojamus buhalterinės apskaitos kursus. Mokomoji medžiaga yra konkreti, išsami ir suprantama. Organizuojamus kursus radau internete. Domėjausi ir kitų įmonių kursais, bet suteikta informacija Jūsų svetainėje mane įtikino būtent Jūsų organizuojami kursai, todėl ir nusprendžiau užsirašyti  ir lankyti šiuos kurus.
Kursų dalyvis. Šie buhalterių kursai buvo labai naudingi. Aplinka labai šilta ir draugiška, grupė susidraugavo. Dėstytojai mielai padeda ir išaiškina net iš darbo susijusiais klausimais. Ačiū už įgytas žinias.