Buhalterių kvalifikacijos kėlimo kursai Klaipėdoje 2017-05-15

Buhalterių kvalifikacijos kėlimo kursų dalyviai Klaipėdoje. Mokymosi laikotarpis nuo 2017-05-15 iki 2017-06-30.

Buhalterių kvalifikacijos kėlimo kursai Klaipėdoje 2017-05-15

Birutė Stelingienė. Noriu nuoširdžiai padėkoti Klaipėdos apskaitos mokyklai už įgytas žinias, naudingą informaciją ir nuoširdumą bendraujant. Mokymai labai stiprūs, labai daug informacijos, kurią dirbant ne tik panaudosime, bet ir dar labiau gilinsime. Ačiū.
Alma Šukienė. Lankyti šiuos kursus buvo labai verta. Baigusi juos jaučiuosi labai praturtėjusi žiniomis, įgijusi pasitikėjimo savimi ieškant galimybių darbo rinkoje, buhalterinėje srityje. Nuoširdžiai rekomenduočiau šiuos kursus bet kuriam, norinčiam pagilinti savo žinias. Labai didelis ačiū administracijai ir dėstytojams – Jūs profesionalūs ir malonūs žmonės.
Rita. Kursai suteikė daug žinių per labai trumpą laiką. Visada galima buvo pasikonsultuoti dėl praktinių žinių pritaikymo darbe. Maloni aplinka ir administracija, kuri padėjo bėgti tą sunkų “maratoną“. Džiaugiuosi, kad pavyko pasiekti finišą. Tai pats brangiausias mano diplomas ir už tai visiems AČIŪ!
Kursų dalyvis. Kursai labai patiko, buvo konkretūs, neištempti, su daug pavyzdžių. Dėstytojai konsultuoja ne tik dėstomą informaciją, bet ir papildomai skiria laiko. Taip pat, puiki administracija, visada skuba padėti ir spręsti iškilusias problemas. Labai ačiū, kad padėjote tobulėti!
Kursų dalyvis. Klaipėdos apskaitos mokykloje dirba puikūs dėstytojai, kurie skiria laiko programos dalyviams. Pateikiama informacija yra konkreti ir aiški. Iškylantys klausimai greitai atsakomi. Todėl rekomenduočiau šią mokyklą visiems, norintiems pagilinti žinias ir išmokti norimo amato.
Kursų dalyvis. Apskaitos mokykla, buvo labai gera ir naudinga patirtis. Paskaitų medžiaga, buvo informatyvi bei kokybiška. Teorinis nuoseklumas ir praktiniai uždaviniai leido kiekvienam suprasti buhalterijos esmę. Šie kvalifikacijos kėlimo kursai, padėjo prisiminti ir atnaujinti žinias. Supažindino su pasikeitimais. Labai džiaugiuosi ir kompiuterinės apskaitos paskaitomis, kurios manau padės lengviau rasti darbą. Ir bus didelis pliusas darbdavio akimis. Rekomenduočiau kiekvienam Jūsų mokyklą susidomėjusiam buhalterijos, apskaitos ar kvalifikacijos kėlimo kursais.