Oksana Pipirienė atsiliepimas

Oksana Pipirienė

Mano artimoje aplinkoje nebuvo žmonių, dirbančių buhalterinį darbą. Nuo vaikystės patikdavo viską skaičiuoti, tad nutariau įgyti žinių, kurios padėtų realizuoti gebėjimus. Mokytis Klaipėdos apskaitos mokykloje rekomendavo kaimynė, kuri prieš kurį laiką baigė joje kursus.

Apsispręsti mokytis buvo sunku, bijojau, kad kažko nesuprasiu ir nebaigsiu. Bet mano baimės nepasitvirtino, viską įveikiau ir dabar turiu diplomą. Žinoma, mokslų metu buvo visko, ir jaudulio, ir įtampos. Kadangi neturėjau jokių žinių apie apskaitą, buvo gan sunku įsisavinti kurso medžiagą. Ne visada būdavo viskas aišku, bet visada gaudavau atsakymus į rūpimus klausimus. Labai gerai vertinu dėstytojų darbą. Labai patiko dirbti su programa „Pragma“. Praktikos vietą susirasti padėjo dėstytoja.

Apskaitos mokykloje įgytas žinias panaudojau praktikoje, praktikos vadovas mano darbą vertino labai gerai. Praktikos vieta tapo mano nuolatine darboviete. Labai pasiilgstu kurso draugių, iki šiol palaikome ryšius, kreipiamės viena į kitą, kai susiduriame su sunkumais darbe. Pradedantiems mokytis naujos profesijos rekomenduoju nepraleisti paskaitų, nes kiekviena paskaita yra labai svarbi!

Kolegoms linkiu kuo daugiau kantrybės ir stiprybės, kurios mums visiems tikrai prireiks ne tik ketvirčio ataskaitai, bet ir kiekvieną dieną.