Julija Griken atsiliepimas

Julija Griken

Labai gera žinoti, kad yra profesija, kuri visada bus aktuali, visais laikais ir visose sferose. Gali dirbti kažkam, gali dirbti sau, gali būti kaip pagrindinis pajamų šaltinis arba kaip papildomas. Garantija iki pat senatvės! Drąsiai rinkitės šį kelią, jis tikrai yra teisingas!!!

Mano aplinkoje labai daug žmonių, kurie dirbo ir dirba buhalterinį darbą: mama, močiutė, draugė, vyro pusseserė jau daug metų turi savo buhalterinę įmonę. Mama prieš daugiau nei 10 metų labai reklamavo šį darbą, bet tada tai neužkabino, vis galvodavau, kad ne man. Bet dabar suprantu, kad tai yra tiesiog auksinė mintis.

Pradėjus mokytis, buhalterinių žinių turėjau labai minimaliai, tik tiek, kiek turi pardavimo vadybininkas su 15 metų patirtimi. Rinkausi šią programą, nes jos metu gauni visas reikiamas žinias, reikalingas dirbant šioje srityje. Išanalizavus visus esamus pasiūlymus, mokyklų tinklalapius, nekilo abejonių, ką rinktis. Dar prieš skambutį tinklalapyje radau visą reikiamą informaciją – visos datos, laikai, programos, viskas aiškiai ir vienoje vietoje. O paskambinus ir pabendravus su mokyklos atstovais, kitų galimybių net nesvarsčiau, viskas labai tiko ir patiko 😊

Nebuvo drąsu ateiti mokytis, paskutinį kartą mokiausi prieš daugybę metų, juk tai atsakomybė, o juk dabar yra ir šeima, vaikai, kurie ypač dažnai serga, buvo daug klausimų, kaip tai suderinti. Be to, mokyklos laikais matematika nebuvo mano „arkliukas“, galvojau, o jei nieko nesuprasiu ir bus be galo sunku. Bet nei viena iš abejonių nepasitvirtino. Mokslai puikiausiai sekėsi. Taip, vaikai sirgo, ir ligoninėje gulėjome ne kartą, bet, jei yra noras, viską įmanoma suderinti 😊 Mokytis tikrai nebuvo labai lengva, tikrai yra ką veikti, bet įdėjus daug pastangų viskas puikiausiai pavyko. Viską dėsto puikūs dėstytojai, kurie turi milžinišką bagažą žinių, visada buvo pateikiami atsakymai į visus klausimus. Grupė nebuvo didelė, kiekvienas turėjo progos klausti to, kas jam neaišku. Be to, grupėje mokėsi nuostabūs žmonės, kurie visada buvo pasiruošę padėti, besąlygiškai draugiški ir supratingi.

Ko labiausiai po mokymų pasiilgstu, ko stinga? Apie tai nėra labai daug laiko pagalvoti, nes gyvenimas verda, bet pravažiuodama Basanavičiaus gatvę su šypsena prisimenu paskaitas ir tą jausmą, kai skubi į paskaitas, su merginom pasitikrini namų darbus prie kabineto durų, dėstytojos bajerius ir tą jausmą, kai esi chebroj 😊

Šiuo metu dirbu prekybinėje įmonėje, sveikatingumo sektoriuje. Būsimiems šios profesijos atstovams linkiu mokytis stropiai ir godžiai, kaifuoti kiekvieną dieną ir mėgautis ne tik galutiniu rezultatu, bet ir pačiu procesu. Mokymus jau baigusiems kolegoms linkiu siekti aukštumų, tikėti savimi ir nepamiršti džiaugtis tuo, ką jau turime 😊

Tik geriausi atsiliepimai apie visus dėstytojus. Nuostabios moterys, profesionalios, su geru humoro jausmu. Praktikos vietą turėjau nuo mokymosi pradžios, todėl jos ieškoti nereikėjo. Praktiką atlikti buvo smagu, įdomu, kai gali pačiupinėti tai, ko mokeisi pusę metų. Praktikos vietoje žinios buvo įvertintos puikiai.

Vilniaus apskaitos mokyklos

Apskaitininko modulinės profesinio mokymo programos mokinė

J. Griken