Emilija Bagočiūnienė atsiliepimas

Emilija Bagočiūnienė

Mano artimoje aplinkoje yra keletas baigusių buhalterijos studijas, bet labai labai seniai, maždaug prieš 40 metų. Po vaikų priežiūros atostogų nusprendžiau, kad norisi darbo, kurį dirbdama galėčiau derinti ir vaikų priežiūrą.

Iš pradžių galvojau apie administracinį darbą, todėl ieškojau, kur būtų galima mokytis būtent šios specialybės. Radau, kad administratorius ruošia Klaipėdos apskaitos mokykla, bet susisiekusi sužinojau, kad tais metais administratorių kursai neorganizuojami.

Gavau pasiūlymą mokytis apskaitininko specialybės. Kiek padvejojusi nusprendžiau surizikuoti ir dabar tuo labai džiaugiuosi. Noriu padėkoti visoms Klaipėdos apskaitos mokyklos dėstytojoms, administracijai už galimybę net susirgus mokytis nuotoliniu būdu. Dėstytojos aiškindavo medžiagą ir vis domėjosi, ar supratau, ar išgirdau.

Net po darbo valandų sutrukdžiusi gaudavau atsakymus į rūpimus klausimus, dėstytoja paaiškindavo ir padėdavo išsitaisyti klaidas. Paskaitos įdomios, nors pradžioje buvo sunkiau suprantama, bet su kiekviena diena darėsi vis aiškiau. Studijų metu buvo labai nedrąsu, bet susibendravus su grupiokėmis viskas pasikeitė, net baigusios kursus toliau bendraujame.

Baigusi kursus greitai pradėjau dirbti, jaučiuosi atradusi save, man patinka mano darbas. Vis pamąstau, kad kaip gerai viskas susiklostė.

Kolegoms palinkėsiu didžiausios stiprybės!