Dovilė Petreikytė atsiliepimas

Dovilė Petreikytė

Norėjau gyvenime pasiekt kažko naujo, taigi pradėjau galvoti, ką norėčiau pasiekti ir koks darbas man patiktų. Nusprendžiau, jog norėčiau įgyti žinių apskaitos srityje. Daug praktikos neturėjau, išskyrus darbą su pora buhalterinių programų. Rinkausi iš keleto mokymo įstaigų, bet iškart dėmesį patraukė Klaipėdos apskaitos mokykla.

Aišku, pradėti mokymus drąsu nebuvo, bet įsivažiavau labai greitai. Prie to prisidėjo be galo nuoširdus, draugiškas kolektyvas, padedantis bet kuriuo klausimu. Dėstytojai labai šaunūs, turintys didelį praktikos bagažą, išmanantys savo darbą, negailintys nei informacijos, nei žinių. Mokslus pradėjau neturėdama teorinių žinių, bet pradėjusi kursus labiau greitai daug ko išmokau ir sužinojau. Medžiaga, skirta mokymuisi, buvo aiškiai dėstoma, ją lengva suprasti ir įsisavinti.

Geriausias dalykas, jog tą dieną, kai gavau baigimo pažymėjimą, iškart susiradau darbą pagal profesiją. Dirbu prekybos srityje apskaitininke. Išmoktos žinios naudingos ne tik darbe, bet ir gyvenime. Labai džiaugiuosi, jog pasirinkau šią mokyklą – DIDŽIAUSIA PADĖKA, jog padėjote man tobulėti.

Labai dažnai pagalvoju, jog buvo be galo smagu visus pažinti, patys nuoširdžiausi linkėjimai Jūsų kolektyvui.