Apskaitininko-kasininko mokymo programa, 2020

Apskaitininko-kasininko mokymo programa Kaunas 2020-07
Nijolė

Labai džiaugiuosi pasirinkusi Kauno apskaitos mokyklą, įgijau teorinių ir praktinių žinių, reikalingų mano darbe. Mokymo programa labai išsami ir viskas kas reikalinga. Nuostabūs dėstytojai.

Ieva

Esu be galo dėkinga tiek dėstytojai, tiek mokyklos administracijai už suteiktą pagalbą ir palaikymą. Atėjau į kursus keisdama profesiją, didelėmis akimis ir su baime širdyje. Tačiau čia gavau kokybiškas ir kainą atitinkančias paskaitas. Dėstytojai įsiklausė į mano problemas ir stengėsi padėti. Linkiu kolektyvui šviesaus ir turiningo kelio!

Jurgita P.

Norėčiau padėkoti dėstytojams už tiek žinių, malonų bendravimą, supratimą bei kantrybę. AČIŪ !

Ingrida S.

Lankyti intensyvūs buhalterių rengimo kursai, kurių metu sužinojau ir išmokau daug naujų dalykų, kuriuos tikrai pritaikysiu. Visiems pradedantiems buhalteriams tikrai siūlau rinktis šią mokyklą.

Kristina M.

Kursai buvo intensyvūs ir sudėtingi, tačiau išdėstymas ir pateikimas – puikiai buvo išdėstyti. Patiko buhalterių programa, mokymasis.

Alma

Labai džiaugiuosi, kad atėjau į šiuos kursus. Buvo tikrai nelengva – neslėpsiu, tačiau mūsų dėstytoja yra nuostabi mokytoja. Puikiai „sudeda“ informaciją į galvą. Rekomenduoju.

Rimantė K.

Profesionalūs kursai, puikūs ir kompetentingi dėstytojai. Verta rinktis ! ! !

Kursų dalyvis

Puiki mokykla, puikūs dėstytojai. Rekomenduoju. Jei reikėtų grįžti dar kartą, būtinai grįžčiau ?

Kursų dalyvis

UAB Kauno apskaitos mokykla – puikūs atsiliepimai. Puiki programa, gerai išdėstoma mokomoji medžiaga. Dėstytojai stengiasi kuo daugiau išdėstyti per tokį trumpą laiką. Puikūs dėstytojai. Ačiū.

Kursų dalyvis

Kursų kokybė superinė. Pirmiausia didelė padėka dėstytojai, žmogus atsidavęs savo darbui, rūpestis, padrąsinimai ir tiek iki smulkmenų išaiškinama dėstomas dalykas, kad kažko neišmokti neįmanoma. Rekomenduoju. Labai motyvuojantys dėstytojai, kurie padeda net sunkiausiu momentu.

Kursų dalyvis

Esu dėkinga už žinias, kurias įgijau Jūsų kursų metu. Patiko, kad visa teorija buvo pateikiama kartu su praktiniais pavyzdžiais. Jeigu manęs klaustų ar aš rekomenduočiau Jūsų mokyklą – tai atsakyčiau TAIP, 100 procentų! Sėkmės Jums!

Kursų dalyvis

Esu labai dėkinga už visą laiką skirtą mano žinioms įgyti. Esu labai patenkinta tuo ką išmokau Kauno apskaitos mokykloje. Ačiū dėstytojams už kantrybę, kurios tikrai reikėjo. Didelis Ačiū visam kolektyvui!