Buhalterių rengimo kursai, 2020

apskaitos kursai 2019 klaipeda
Buhalterijos rengimo kursai klaipeda 2019
Dėja

Norėjau padėkoti, Buhalterių rengimo kursai pranoko mano lūkesčius. Profesionalūs dėstytojai, kurie orientuoti į žinių pasisavinimą maksimaliai. Puiki, nuoširdi administracija.

Živilė

Kursuose dėstė kvalifikuoti ir savo sritį išmanantys dėstytojai. Turintys daug patirties praktikoje, kas buvo labai gerai išgirsti istorijų iš praktinės pusės.

Ilona

Esu labai patenkinta kursais. Dėstytojai kompetentingi, administracija labai šauni, maloni. Įgytos žinios buvo labai gerai pateiktos, kuri gerai įsiminė. Linkiu sėkmės tolimesniuose darbuose, gyvuoti dar daug metų, bei parengti dar ne vieną buhalterį į gyvenimą. Labai AČIŪ!

Greta P.

Galiu drąsiai rekomenduoti Jūsų mokyklą ieškantiems kur mokytis. Studijos išsamios, suteikiama daug informacijos, dėstytojai nuostabūs ir tikri profesionalai. Taip pat administracijos darbuotojos labai malonios ir paslaugios. Linkiu dar milijono studentų ?

Renata A.

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą. Nuostabūs dėstytojai, tobula programa. Jaučiuosi puikiai parengta buhalterio darbui.

Kursų dalyvis

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą. Dėstytojai labai kompetentingi, savo sričių profesionalai. Gavau pakankamai žinių, esu be galo patenkinta. Kuo didžiausios sėkmės ateinantiems mokytis!

Kursų dalyvis

Labai patiko dėstytojai, tikri profesionalai, kurie stengėsi suteikti daug informacijos, netgi tos, kurios nebuvo mokymo programoje. Administracija superinė ! Visada su šypsena, gražiais žodžiais, paskatinimais. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau Klaipėdos apskaitos mokyklą ! Išlikit tokie pat ir gyvuokit dar daugybę metų !

Kursų dalyvis

Mokymo programa išdėstoma gana plačiai, dėstytojai kompetentingi ir geranoriški. Mokytis nėra sudėtinga, nes visada gali paklausti ko nesuprati – tau gali atsakyti ir paaiškinti. Dėkoju mokyklai už suteiktas žinias.

Kursų dalyvis

Pirmiausia, tai labai didelį įspūdį paliko personalas, senai teko matyti tokį darnų, linksmą, malonų ir paslaugų kolektyvą. Patys kursai tikrai pasiteisino ir buvo verta, daug informacijos, daug dėmesio smulkmenoms. Dėstytojai taip pat nuostabūs, stengiasi nuosekliai, aiškiai paaiškinti ir matosi, kad daro tai nuoširdžiai. Likau, tikrai labai patenkinta, nesigailiu nei vienu išleistu euru. Sėkmės ir toliau darbuose, kad visad išliktų toks aukštas lygis!