Buhalterių rengimo kursai, 2020

Buhalterių rengimo kursai 2020-07-01

Jurgita  Kokybiški ir tikslingi mokymai. Esu viskuo patenkinta: už suteiktas žinias, palaikymą ir t.t. Stiprybės Jums toliau ugdyti buhalterius.

Kristina  Esu labai laiminga, kad patekau į Jūsų mokyklos organizuojamus kursus. Gyvuokite ilgai!

Daina   Labai išsamūs, profesionalūs kursai. Puikūs dėstytojai. Ačiū už suteiktas žinias. Laikas praleistas naudingai ir visai neprailgo!

Kursų dalyvis.   Mokymo programa puiki, įgyta daug žinių. Dėstytojai labai geri ? Pačios geriausios rekomendacijos apie Kauno apskaitos mokyklą ! ! !

Kursų dalyvis.   Super kursai, tikrai verta dėmesio! Net ir visai nesupratusiems K ir D jie būna „įkandami“. Žinios užtvirtinamos ir „įdiegiamos“ net ir neturintiems pašaukimo ?

Kursų dalyvis.   Labai išsamūs ir įdomūs kursai. Buvo viskas labai aiškiai, išsamiai pateikta. Dėstytojai moka sudominti ir pateikti visą informaciją. Labai džiaugiuosi pasirinkusi šiuos kursus, nes jaučiuosi puikiai viską įsisavinusi ir išmokusi. Labai šaunus visas Kauno apskaitos mokyklos kolektyvas.

Kursų dalyvis.   Labai patiko kursai. Pasisėmiau daug naujų žinių, kurias tikiuosi panaudoti praktiškai. Labai patiko dėstytojai. Tikrai rekomenduočiau šiuos kursus.

Kursų dalyvis.   Kursų eigoje nuostaba apie žinių kiekį bei profesionalumą vis augo ir labai labai nustebino. Pasirinkę šią įstaigą ir kursus tikrai priimsite gerą sprendimą.

Kursų dalyvis.   Rekomenduoju kursus siekiantiems tikrų žinių, vertingos ir aktualios informacijos, praktiškų patarimų. Tiems, kas planuoja tik gerai praleisti laiką, nerekomenduoju. Nes Kauno apskaitos mokykloje į mokslą žiūrima rimtai ir atsakingai ? Dėsto nuostabūs ir kompetentingi dėstytojai.