Buhalterių rengimo kursai, 2019

Buhalterių rengimo kursai, Klaipėda. Mokymosi laikotarpis: 2018-09-11 – 2019-03-12.

Sandra Valinskaitė – Kaupienė

Ačiū Jums už išsamius mokymus! Likau labai patenkinta.

Kursų dalyvis

Labai puiki programa! Atėjau nieko neišmanydamas, išeinu viską suprasdamas. AČIŪ dėstytojams!

Kursų dalyvis

Labai šauni administracija! Labai gerai, kad už šiuos kursus galima mokėti „išsimokėtinai“. Šaunūs dėstytojai. Gyvuokite dar ilgus metus! ! ! Ačiū Jums!

Kursų dalyvis

Pradžioje labai abejojau ar verta eiti į šiuos kursus – papildomi finansai, iš šeimos atimamas laikas. Tačiau dabar nė kiek nesigailiu. Praplėčiau savo žinias bei galimybes darbo rinkoje. Dėstytojai dėstomus dalykus pateikė paprastai, aiškiai ir nuosekliai, todėl šiuose užsiėmimuose supratau, kad tikrai esu visai protinga, atsirado didelis pasitikėjimas savimi ir savo galimybėmis. Todėl abejojantiems rekomenduoju šiuos kursus, nes jie suteikia visapusišką naudą. UAB Klaipėdos apskaitos mokyklos kolektyvas profesionalus, šiltas ir visuomet padedantis !

Kursų dalyvis

Buhalterijos kursai išsamūs, išdėstytas nuosekliai. Mokymosi tempas geras. Dokumentų valdymo ir darbo teisės paskaitos įdomios ir tikrai naudingos. Supažindinimas su buhalterinėmis programomis irgi geras. Gavome pagrindus.

Kursų dalyvis

Labai noriu padėkoti buhalterinės apskaitos dėstytojai už pasidalintas žinias ir kantrybę mus mokant. Buvo labai įdomios ir naudingos paskaitos. Visos programos buvo išdėstomos gerai.

Kursų dalyvis

Esu labai dėkinga Jūsų mokyklai. Sužinojau daug naujo. Kaskart išeidavau iš čia sužinojusi kažką naujo ir naudingo. AČIŪ ! ! !

Kursų dalyvis

Malonūs dėstytojai ir gerai išaiškinamos paskaitos per gana trumpą laiko tarpą!