Buhalterių rengimo kursai, Vilnius 2018

Buhalterių rengimo kursai Vilniuje 2017-10-03 – 2018-03-29

Buhalteriu kursai 2018 Atsiliepimai

Arneta

Buhalterija buvo mano sena svajonė. Kadangi darbe pradėjau dirbti šioje srityje labai norėjau pagilinti žinias, bei įgauti kvalifikaciją. Šią mokyklą internete radau atsitiktinai ir visai nesigailiu. Džiaugiuosi pasirinkusi šiuos kursus, paskaitos labai naudingos, o dėstytojos dėmesingos. Esu dėkinga visam Klaipėdos apskaitos mokyklos kolektyvui. Linkiu gyvuoti dar ilgai!

Agnė

Esu labai patenkinta visomis žiniomis. Mano nuomone, programų pamokų („Rivilės“ ir „Pragmos) galėjo būti mažiau. Bet viso kito buvo kaip tik. Ačiū.

Diana

Labai džiaugiuosi patekusi į šiuos kursus. Įgijau labai daug žinių, kurios mano manymu labai pravers tolesniame mano gyvenime. Per šiuos kursus supratau, kad buhalterija - tai yra mano, Tai kas veža ? labai tikiuosi, kad šitos žinios pravers praktikoje. Ačiū dėstytojai Žanai, kuri, mano manymu, sugebėtų išmokinti net labiausiai nepatyrusį žmogų ? Ačiū Vilniaus apskaitos mokyklai už viską, manau, kad dar susitiksim?

Dalius

Puikūs kursai, išsami programa, aktuali medžiaga, paprastas, suprantamas pateikimas, daug praktinių pavyzdžių ir uždavinių. Maloniai bendraujantys dėstytojai. Ačiū.

Anastasija

Vilniaus apskaitos mokyklos buhalterių rengimo kursai buvo labai naudingi. AČIŪ dėstytojai Žanai, kuri kuo puikiausiai mokėjo viską paaiškinti. Visi dalykai buvo naudingi, o ypač patiko Darbo teisė, paruošta medžiaga buvo labai suprantama, dėstytoja labai gerai ir paprastai viską aiškino, ačiū dėstytojai Irinai. Būtinai rekomenduosiu Jūsų kursus, nes tikrai suteikiate žinių, praktikos.

Kursų dalyvis

Šiais kursais pradėjau domėtis maždaug prieš pusantrų metų, bet jų nebuvo Vilniuje. Man patiko programos apimtis ir valandų skaičius, todėl labai apsidžiaugiau, kai atsirado Vilniuje. Likau labai patenkinta, nes kursų apimtis gerai apgalvota, yra ne tik buhalterija, bet ir darbo teisė, dokumentų rengimas ir kt. Viskas pagrįsta pavyzdžiais, kas padeda suprasti ir įsiminti teoriją. Labai paprastai ir prieinamai paaiškinama.

Kursų dalyvis

Norėčiau padėkoti už nuostabius buhalterių rengimo kursus. Atėjau visiškai nieko nemokėdama, o išeinu su žinių pilnu bagažu. Visų dalykų dėstytojos puikiai ir suprantamai išaiškindavo temas, buvo atviros klausimams. Aplinka mokymo metu būdavo jauki, be įtampos. Ilgai svarsčiau kur studijuoti buhalteriją ir tikrai nesigailiu, kad pasirinkau būtent Vilniaus apskaitos mokyklą.