Buhalterių rengimo kursai, Kaunas 2017, 267

Buhalterių rengimo mokymo programos kursų dalyviai Kaune. Mokymosi laikotarpis nuo 2017-09-04 iki 2017-12-18 (dieninė gr.)

Buhalterių rengimo kursai, Kaunas 2017

Kursų dalyvis. Prieš pradedant lankyti buhalterių rengimo kursus Klaipėdos apskaitos mokykloje Kauno skyriuje, apie buhalteriją nežinojau nieko ir ta nežinomybė šiek tiek gąsdino. Tačiau nuo pat pirmojo kontakto su mokyklos direktore, dėstytoja Felicija supratau, kad esu gerose rankose. Patiko viskas: pradedant dėstytojos dėstymo metodika, kadangi sugebėjo pateikti visą medžiagą aiškiai, suprantamai, baigiant bendrakursių draugiškumu. Baigiau šiuos kursus ir įgijau daug žinių ir džiaugiuosi, kad jas galėsiu pritaikyti praktikoje. Rekomenduoju.
Aušra Jakulevičienė. Labai džiaugiuosi pasirinkusi šiuos kursus. Be galo malonūs dėstytojai, išmanantys savo darbą. Viską aiškiai paaiškina, išmokina, ko nėra kituose kursuose. Didelis dėkui dėstytojams ir šios mokyklos vadovybei. Tikrai rekomenduoju rinktis šios mokyklos siūlomus kursus.
Sonata P. Labai labai džiaugiuosi pasirinkusi šiuos kursus!!! Nors jau turėjau patirties buhalterijoje (esu baigusi Kauno kolegiją, buhalterinę apskaitą 2005), bet belankydama šiuos kursus puikiai užsipildžiau spragas, pasikroviau savo žinių bagažą ir įgijau didesnį pasitikėjimą savimi.
Laura Barkauskienė. Tai išsamūs kursai, kuriuose žmogus net neturintis jokio supratimo apie buhalteriją, supras kas tai yra. Apie sudėtingus dalykus paaiškinama remiantis kasdienėmis situacijomis. Šiltas it nuoširdus dėstytojų bendravimas.
Kursų dalyvis. Norėjau nuoširdžiai padėkoti Klaipėdos apskaitos mokyklos Kauno skyriaus kolektyvui už suteiktas žinias ir naudingą informaciją. Nuosekli mokymo programa, puikūs dėstytojai ir nuostabi kolegų grupė. Labai laiminga ir patenkinta, kad pasirinkau šiuos kursus.
Kursų dalyvis. Kursai patiko. Mažiausiai įsimintinas dalykas buvo Rivilės programa. Norėtųsi, kad jai būtų buvę skirta daugiau laiko. Dėstytojų pateikta informacija naudinga, aktuali ir reikalinga.
Kursų dalyvis. Kursai buvo labai naudingi, suteikė daug žinių ir naujos informacijos, kuri tikrai pasitarnaus naujame darbe.
Živile Kisieliauskaitė. Kursų programa pateisino mano lūkesčius. Po 4 mėnesių trukmės kursų galiu pasakyti, kad galiu dirbti buhalterės darbą.
Kursų dalyvis. Buhalterių rengimo programa pranoko mano lūkesčius. Esu be galo dėkinga Dėstytojai Felicijai už didžiulį žinių bagažą. Taip pat, darbo teisės dėstytojui, kuris pakeitė požiūrį į tai, kas yra darbo teisė. Ačiū.
Miglė N. Gavau daug naudingos informacijos. Greitas mokymosi tempas man atrodo privalumas. Maloni aplinka, draugiški dėstytojai ir personalas.
Kursų dalyvis. Viskas buvo nuostabu. Stiprūs dėstytojai. Išeinu su nemenku bagažu.
Klaipėdos apskaitos mokykla Kauno skyrius. Dėkojame visiems išsakiusiems savo nuomonę. Labai džiaugiamės visais, kurių lūkesčius pateisinome. Taip pat, dėkojame už pastabas, kritiką, mums tai padeda gerinti paslaugų kokybę. Jūsų dėka galime dirbti dar profesionaliau.