Buhalterių rengimo kursai, 2019

Mokymosi laikotarpis: 2018-11-15 – 2019-03-05, Kaunas, dieninė gr.

Buhalteriu rengimo kursai 2019 kaunas 03 05
Buhalterijos kursai 2019 kaunas 2019 03 05
Asta Remutienė

Paskutinių metų didžiausias mano pasiekimas yra šių kursų pasirinkimas ir jų įveikimas. T. y. geriausia ką padariau – tai, kad pasirinkau Klaipėdos apskaitos mokyklą. Pasisėmiau ir įtvirtinau tas žinias, kurių man trūko. Labiausiai patiko buhalterinės apskaitos kursas ir pati programa. Išdėstyta aiškiai, įtvirtinama, pakartojama bei akcentuojama esminė informacija. Ačiū už pozityvumą, savivertės skatinimą ir norą tobulėti ! ! !

Veronika

Esu labai patenkinta buhalteriniais kursais Kaune, dėstymas yra labai išsamus, pateikia daug informacijos. Buhalterinė medžiaga pateikiama aiškiai ir suprantamai, net tiems, kas nėra susidūręs su buhalterine apskaita. Žinių įgijau daugiau nei tikėjausi.

Evelina Gruzdytė

Klaipėdos apskaitos mokykla yra verta kiekvienos skirtos dienos ir valandos lankant buhalterių rengimo kursus. Tai pati geriausia investicija į save. Suteiktas žinių bagažas yra be galo didelis ir labai informatyvus. Dėstomi dalykai labai aiškiai, sudominančiai, vaizdžiai, pateikiama labai daug informacijos. Kauno skyriaus buhalterinės apskaitos dėstytoja yra verta aukščiausio įvertinimo, geresnės dėstytojos nesu turėjusi. Taigi, Klaipėdos apskaitos mokyklą rekomenduoju visiems, kurie nori sieti savo ateitį su buhalterija. AČIŪ už suteiktą galimybę čia mokytis!

Inga

Esu labai patenkinta pasirinkusi šiuos kursus. Gavau daug informacijos, pasisėmiau žinių ir jas įsisavinau. Labiausiai patiko buhalterinės apskaitos ir Pragmos modulių paskaitos, tai įtakojo ir dėstytojos nuopelnas. Man labai trūks šių mokslų! Sėkmės Jums!

Kursų dalyvis

Sutiko ir išlydėjo kaip savo vaikus. Labai AČIŪ pagrindinei dėstytojai! Gali turėti 1000 klausimų, į visus atsakiusi dar paklaus: „Ar viską supratote?“, jeigu ne, tai dar kartą dėstys ir tikrai atsakys. Taip pat už tai, kad Jums svarbi mūsų nuomonė ir Jūsų dėka galime save vadinti BUHALTERIAIS !

Kursų dalyvis

Jūsų mokykla pateisino mano lūkesčius. Buhalterinė apskaita išdėstyta geriau nei gerai, dėstytoja tobulai dirbanti ir išmananti savo darbą, kantri ir sugeba išaiškinti, tai kas neaišku. Jeigu rinktis kur mokytis buhalterinės apskaitos, tai tik Klaipėdos apskaitos mokykloje!

Kursų dalyvis

Labai patiko lankyti šiuos kursus. Kursai buvo labai naudingi, informacijos pilnai užteko. Labai kokybiškai ir suprantamai paruošta kursų mokomoji medžiaga. Puikūs dėstytojai, jaučiuosi stipresnė ir pasirengusi dirbti šioje srityje. Labai ačiū mokyklos komandai už suteiktas žinias ir puikų bendravimą !

Kursų dalyvis

Išsamūs buhalteriniai kursai, daug praktikos, aiškus dėstymas.

Kursų dalyvis

Esu patenkinta kursais. Įgijau daug žinių. Esu dėkinga visiems dėstytojams.