Buhalterinės apskaitos organizavimo ir kontrolės kursai vadovams

Žinutė skirta – įmonės vadovui!

Bendraudama su įmonių vadovais, dažnai girdžiu:

„Taip noriu išmokti ir suprasti, ką mano buhalterė kalba, bet kartais nieko nesuprantu, negaliu suprasti, kodėl man kalba viena, o realybė yra kita! Aš tvirtinu apskaitos dokumentus bei finansinę atskaitomybę dažnai nesuprasdamas, kas ten parašyta...“

Nors vadovas įmonėje atsako už apskaitos organizavimą, valdymą ir kontrolę, jis tvirtina ne tik pagrindinį buhalteriui skirtą dokumentą – apskaitos politiką, bet ir privalo nustatyti ūkinių operacijų registravimo ir vertinimo tvarką, vidaus kontrolės priemones ir užtikrinti jų taikymą. Tai daryti ir suprasti gali tik vadovai, turintys buhalterinių žinių. Taigi išmanyti apskaitos tvarkymo reikalavimus ir finansinių ataskaitų sudarymo principus būtina visų įmonių vadovams.

Apskaitos mokykla pasiruošusi padėti vadovams nepasiklysti sudėtingame finansų ir apskaitos pasaulyje, suprasti finansines ataskaitas, vertinti savo įmonės finansinę būklę ir veiklos rezultatus lyginant su konkurentais ir priimant finansavimo sprendimus. Nuo 2022-05-01 Finansinės apskaitos įstatyme panaikintas draudimas įmonės vadovui pačiam tvarkyti įmonės apskaitą.

Taigi, įmonės vadovai turi teisę patys tvarkyti savo įmonės apskaitą. Žinoma, jiems atsiranda galimybė mažinti sąnaudas, ir tai gali būti aktualu ypač smulkiems verslams. Tačiau bet kuriuo atveju vadovai prieš atsisakydami buhalterio paslaugų turi įsivertinti, ar tikrai jiems užtektų laiko, finansinių ir mokestinių žinių, nes aplaidumas čia negalimas.

Vilniaus apskaitos mokykla parengė vadovams susistemintą buhalterinės apskaitos programos kursą, kuriame parastai per maksimaliai trumpą laiką pasistengsime vadovui padėti suprasti apskaitos tvarkymo reikalavimus. Tikimės, būsime Jums naudingi.

Auksė Stankuvienė

Vilniaus apskaitos mokyklos direktorė

Buhalterinės apskaitos organizavimas ir kontrolė įmonėje

Mokymai skirti - vadovams:

Visų lygių vadovams, verslo savininkams, vadybininkams, bankroto administratoriams, advokatams, kitiems finansinių ataskaitų vartotojams (profsąjungoms, investuotojams, kreditoriams), visiems norintiems pradėti verslą ar suprasti jau turimą.​

Kursų programa:

• Finansinė atskaitomybė.
  • Bendrieji apskaitos principai.
  • Turto ir nuosavybės sandara.
  • Pajamų ir sąnaudų pripažinimo tvarka.
  • Dvejybinis įrašas.
  • Ilgalaikis ir trumpalaikis turtas.
  • Įsipareigojimų apskaita ( banko paskola, skolos tiekėjams, mokesčiai-pelno mokestis, NT mokestis, PVM mokestis) ir darbo užmokestis (formos, sistemos, 2023 mokesčiai).

Trukmė

60 ak. val. (15 d.d. po 4 ak. val.).

Jūsų patogumui siūlome šiuos kursų lankymo būdus:

eveniingcolor VAKARINIS 17.00-20.00 val. II, III
userscolor1 INDIVIDUALUS Laikas pagal susitarimą I - V