KAUNE

PROFESIONALIAI, AIŠKIAI IR SUPRANTAMAI

Kauno apskaitos mokykla – tai Klaipėdos apskaitos mokyklos dukterinė įmonė, rengianti išsamius buhalterių kursus. Kauno apskaitos mokykla pasirengusi Jums padėti tapti profesionaliu ir savarankiškai gebančiu dirbti buhalteriu. Mes Jums siūlome išsamius praktinius mokymus, individualiai derinamą programą, lanksčius mokymų grafikus.

 

KaunoKontaktai

Vytauto pr. 29, Kaunas

8 603 72822

 
 
Stipriausi Lietuvoje
 
Garantija...
Mes garantuojame, kad Kauno apskaitos mokyklos rengiami buhalterių kursai suteikia aukštą profesionalią kompetenciją, leidžiančią pritaikyti įgytas žinias realiame buhalterio darbe. Baigę visą mokymo programą ir gavę baigimo pažymėjimą, galėsite savarankiškai dirbti buhalteriu ir sudaryti finansinę atskaitomybę. O jeigu jausite, kad dar turite spragų kurso teorijos ar praktikos pritaikymo klausimais - NEMOKAMAI suteiksime papildomas konsultacijas iš išeito kurso!
 

Buhalterių rengimo mokymo programą sudaro šie moduliai:

212 val.

32 val.

32 val.

28 val.


Iš viso: 304 val.
* Galite pasirinkti norimus modulius

Dėkojame, jog susidomėjote mūsų siūlomais buhalterijos kursais!
Jūs galite patys susidaryti geriausiai Jūsų poreikius atitinkančią mokymų programą!

Užpildykite formą žemiau ir mes pateiksime Jums tikslius įkainius, pagal Jūsų pasirinktus modulius.
Jeigu kyla neaiškumų, mes visada pasiruošę Jums padėti!

Pastaba: Pasirinkus pilną programą gaunate pažymėjimą, liudijantį apie Jūsų kompetenciją vesti įmonių buhalterinę apskaitą, o nepasirinkę pilnos programos gaunate pažymėjimą apie išklausytus kursus.

Skambinkite:

8 600 85598


Kursų kalendorius

2023-03-28
Kaunas
Nuotoliniai mok. vakarinė grupė
2023-04-11
Kaunas
Dieninė grupė
2023-04-11
Kaunas
Dieninė grupė
2023-04-11
Kaunas
Kontaktiniai mok. dieninė grupė
2023-04-11
Kaunas
Nuotoliniai mok. vakarinė grupė
2023-04-12
Kaunas
Nuotoliniai mok. dieninė grupė
2023-09-05
Kaunas
Nuotoliniai mok. vakarinė grupė