Buhalterijos kursų atsiliepimai

 KAM Sėkmės Istorijos

 

Aistė Skuder

Ačiū! – tai vienas tų žodžių, kuris tiek daug savyje turi. Mažas žodelis Vilniaus apskaitos mokyklai, kuris tuo pačiu perduoda labai didelį mano dėkingumą. Kadaise nebūčiau pagalvojusi, kad finansai, debetai ar kreditai, PVM ar PLN, GPM ir NPD taps mano kasdienėmis sąvokomis. Išbandžiau nemažai sričių ieškodama, kas man tikrai patiktų, kur jausčiausi gerai, bet prieidavau galą, kai jau keltis iš lovos į darbą tapdavo tikra kova su savimi. Ir kas dabar? Ko imtis, ką daryti?
 

Vilniaus apskaitos mokykla

 

Jūra Kliknienė

Buhalterija ir menas – suderinama! Apie ką mąstote, kai išgirstate žodį buhalterija? Ar įsivaizduojate besišypsantį ir energija trykštantį buhalterį? O galbūt prieš akis iškyla kiek niūresnis vaizdas? Nors greičiausiai pagalvojote apie pastarąjį variantą, skubu jus patikinti – esami ir būsimi buhalteriai anaiptol nenuobodūs! Šie žmonės yra talentingi, veržlūs, aktyvūs ir gebantys pozityviai žvelgti į ateitį. Su vienu iš jų šiandien noriu supažindinti ir jus – tai klaipėdietė Jūra – ypatinga moteris, kuri sugeba suderinti dailininkės pašaukimą su buhalterijos mokslais.

Klaipėdos apskaitos mokykla

Eva Tarasevič

Dar mokyklos laikais labai norėjau baigti mokslus, susijusius su buhalterija. Baigus mokyklą, deja, nepavyko įstoti į buhalterijos mokslus. Nors mano šeimoje nebuvo buhalterių ir apskaitininkų, mano noras neužgeso. 8 metus dirbau pakuotoja, atėjo laikas kažką keisti savo gyvenime. Išėjau iš darbo, užsiregistravau Užimtumo tarnyboje, bet norimo darbo susirasti vis nepavykdavo.

Vilniaus apskaitos mokykla

Julija Griken

Labai gera žinoti, kad yra profesija, kuri visada bus aktuali, visais laikais ir visose sferose. Gali dirbti kažkam, gali dirbti sau, gali būti kaip pagrindinis pajamų šaltinis arba kaip papildomas. Garantija iki pat senatvės 😊 Drąsiai rinkitės šį kelią, jis tikrai yra teisingas!!!

Vilniaus apskaitos mokykla

Virginija Žakelienė

Prieš pradėdama mokytis Kauno apskaitos mokykloje, buvau bedarbė. Buvo sudėtingas metas – prasidėjo COVID-19 pandemija, karantino ribojimai, darbo paieškos rezultato nedavė, Užimtumo tarnyba nustojo mokėti išmoką. Nusprendusi keisti profesiją, Užimtumo tarnybos skelbimuose radau informaciją apie profesinio mokymo apskaitos ir kasininko mokymo programą. Rinkausi iš kelių pasiūlymų, tačiau pagal laiką ir mokymo pobūdį tiko tik du.

Kauno apskaitos mokykla

Dovilė Petreikytė

Norėjau gyvenime pasiekt kažko naujo, taigi pradėjau galvoti, ką norėčiau pasiekti ir koks darbas man patiktų. Nusprendžiau, jog norėčiau įgyti žinių apskaitos srityje. Daug praktikos neturėjau, išskyrus darbą su pora buhalterinių programų. Rinkausi iš keleto mokymo įstaigų, bet iškart dėmesį patraukė Klaipėdos apskaitos mokykla. Aišku, pradėti mokymus drąsu nebuvo, bet įsivažiavau labai greitai. Prie to prisidėjo be galo nuoširdus, draugiškas kolektyvas, padedantis bet kuriuo klausimu.

Klaipėdos apskaitos mokykla

Sandra Ivanauskienė

Mano šeimoje niekas nedirba buhalterinio darbo, bet turėjau pažystamą draugę, kuri dirba buhaltere, jos darbas pasirodė įdomus todėl nusprendžiau lankyti kursus, kad įgyčiau šią profesiją. Esu baigus magistro laipsnį tarptautinė ekonomika ir prekyba, bet su buhalterija nebuvo nieko bendro, kursuose apie buhalteriją įgijau daug žinių. Dėstytojai visų dalykų buvo malonūs, informacija buvo pateikta lengvai suprantamai ir aiškiai.

Kauno apskaitos mokykla

Rasa Dėkontienė

Baigiau Klaipėdos apskaitos mokyklos Apskaitininko modulinę profesinio mokymo programą ir esu labai patenkinta. Su apskaita buvau susipažinusi studijuodama kolegijoje dar anksčiau, bet pradėjusi mokytis supratau, jog žinau labai nedaug. Gero kolektyvo (administracijos ir puikiai atrinktų dėstytojų) dėka apskaitos džiunglės pasidarė labai paprastos ir smagios. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent KAM mokymus, nes juose gavau viską ir dar daugiau, nei tikėjausi.

Klaipėdos apskaitos mokykla

Julija Misevičienė

Visą gyvenimą mano darbas buvo susijęs su logistika, importu ir eksportu Europos ir kitose šalyse. Laikui bėgant, supratau, kad pasiilgau gimtinės ir nusprendžiau, kad po 15 metų laikas grįžti namo. Grįžus nepuoliau ieškotis darbo, nes iš pradžių teko sutvarkyti visus dokumentus bei užsiregistruoti Užimtumo tarnyboje, kur gavau pasiūlymą įgyti papildomą profesiją. Negalvojus sutikau užsirašyti į apskaitos kursus, nes su skaičiais lyg ir draugavau.

Klaipėdos apskaitos mokykla

Daiva Artemčiukienė

Pradėdama mokytis pagal apskaitininko mokymo programą 2022 m. jau turėjau buhalterinių žinių. Klaipėdos apskaitos mokyklą renkuosi jau antrą kartą. Mokymosi metu pirmą kartą jaučiausi kaip studentė, nes dirbau ir mokiausi. Šįkart norėjosi atnaujinti žinias, todėl ir vėl pasirinkau Klaipėdos apskaitos mokyklą. Dėstytojai medžiagą išaiškina suprantamai, programos pateikiamos aiškiai.

Klaipėdos apskaitos mokykla

Oksana Pipirienė

Mano artimoje aplinkoje nebuvo žmonių, dirbančių buhalterinį darbą. Nuo vaikystės patikdavo viską skaičiuoti, tad nutariau įgyti žinių, kurios padėtų realizuoti gebėjimus. Mokytis Klaipėdos apskaitos mokykloje rekomendavo kaimynė, kuri prieš kurį laiką baigė joje kursus. Apsispręsti mokytis buvo sunku, bijojau, kad kažko nesuprasiu ir nebaigsiu. Bet mano baimės nepasitvirtino, viską įveikiau ir dabar turiu diplomą.
 

Inga Gulbė

Pirmąjį šansą mokytis buhalterijos buvau gavusi prieš 20 metų, dar 2002 m. Tik tada juo nepasinaudojau. Taigi bedirbdama administracinį–vadybinį darbą, pastebėjau, kad man patinka dirbti su skaičiais, kad aš su jais tiesiog draugauju, kad giliai širdyje esu užkietėjusi tiksliukė. Dėl Klaipėdos apskaitos mokyklos pasirinkimo nebuvo daug abejonių – baigusių rekomendacijos ir asmeninė patirtis tiesiogiai vedė į KAM.

Klaipėdos apskaitos mokykla

Diana Karaliūnaitė

Prieš pradėdama mokytis profesijos Kauno apskaitos mokykloje, apskaitos / buhalterinių žinių neturėjau. Artimoje aplinkoje taip pat nebuvo žmonių, dirbančių tokį darbą. Bet visuomet patiko skaičiai, tad pasvarsčiusi ir pagalvojusi nusprendžiau mokytis šio amato. Rinkausi iš kelių mokymo įstaigų. Kauno apskaitos mokykla buvo negirdėta. Pasidomėjusi atsiliepimais internete, susitikusi su kelių įstaigų atstovais, vis tik pasirinkau Kauno apskaitos mokyklą.
 

Kauno apskaitos mokykla

 

Vilma Litvaitytė

Po nemažai metų praleistų užsienyje, nusprendžiau sugrįžti namo. Toks gyvenimo pokytis neramino, mat jokios darbo patirties Lietuvoje neturėjau, ir žinojau, jog grįžus teks labai pasistengti norint įsilieti į darbo rinką. Prieš grįžtant, galvoje kirbėjo noras nuodugniai pažinti buhalterijos subtilybes. O ir darbas šioje srityje atrodė labai patraukliai, ypač dėl suteikiamos laisvės, šiuolaikinių technologijų pagalba dirbti iš bet kurio pasaulio kampelio, ir bet kuriuo paros metu.

Kauno apskaitos mokykla

Emilija Bagočiūnienė

Mano artimoje aplinkoje yra keletas baigusių buhalterijos studijas, bet labai labai seniai, maždaug prieš 40 metų. Po vaikų priežiūros atostogų nusprendžiau, kad norisi darbo, kurį dirbdama galėčiau derinti ir vaikų priežiūrą. Iš pradžių galvojau apie administracinį darbą, todėl ieškojau, kur būtų galima mokytis būtent šios specialybės. Radau, kad administratorius ruošia Klaipėdos apskaitos mokykla, bet susisiekusi sužinojau, kad tais metais administratorių kursai neorganizuojami.

Klaipėdos apskaitos mokykla

 

Kontaktinių kursų kalendorius:

Klaipėdos apskaitos mokykla

2024-09-06
Klaipėda
Dieninė grupė
2024-09-10
Klaipėda
Dieninė grupė
2024-09-10
Klaipėda
Dieninė grupė

Kauno apskaitos mokykla

2024-09-03
Kaunas
Vakarinė grupė
2024-09-04
Kaunas
Dieninė grupė

Vilniaus apskaitos mokykla

2024-08-27
Vilnius
Dieninė grupė
2024-08-27
Vilnius
Dieninė grupė

Specializuoti mokymai: