Apskaitos tvarkymo neformaliojo profesinio mokymo programa

Apskaitos tvarkymo neformaliojo profesinio mokymo programa

 

Apskaitos tvarkymo neformaliojo profesinio mokymo programa (13,50 sav., 68 d.d., 540 val., 30 kr.). Programos kodas N43041101.

Apskaitos tvarkymo neformaliojo profesinio mokymo programa skirta kvalifikuotam apskaitos tvarkymo darbuotojui parengti, kuris gebėtų registruoti ūkines operacijas buhalterinėje apskaitoje ir pildyti apskaitos registrus, suvesti apskaitos duomenis į apskaitos programas, tvarkyti ilgalaikio turto apskaitą, apskaityti kasos ir banko operacijas, tvarkyti atsargų apskaitą, tvarkyti gautinų sumų ir kito trumpalaikio turto apskaitą, tvarkyti mokėtinų sumų apskaitą, tvarkyti apskaičiuoto ir išmokėto atlygio darbuotojui apskaitą, dokumentuoti pirkimus ir pardavimus, pildyti apskaitos registrus, tvarkyti pajamų ir sąnaudų apskaitą. Minimalus reikalavimas, norint mokytis pagal Apskaitos tvarkymo neformaliojo profesinio mokymo programą – vidurinis išsilavinimas. Įgyjate Apskaitos tvarkymo darbuotojui reikalingas kompetecijas. Išduodamas neformalaus mokymo pažymėjimas.

Mokymo programą sudarantys moduliai: 

Buhalterinės apskaitos tvarkymas (5 kr.).

Turto dokumentų tvarkymas ir registravimas apskaitoje (15 kr.).

Įsipareigojimų dokumentų tvarkymas ir registravimas apskaitoje (5 kr.).

Pajamų ir sąnaudų duomenų formavimas ir apskaitymas (5 kr.).

 

 Išsamesnį programos aprašą rasite šioje nuorodoje: Skaityti

Suaugusiųjų profesinis mokymas Klaipėdos, Kauno ir Vilniaus apskaitos mokyklose vykdomas nuolatos. Per ilgą laiką, ruošiant darbo rinkai buhalterius, apskaitininkus, administracijos darbuotojus ir kitus specialistus, sukurta stipri mokymo bazė, suformuota pedagogų profesionalų komanda, įgyta didelė bendradarbiavimo patirtis vykdant neformalias ir formalias mokymo programas. Tad, jei Jūs negalite įsidarbinti ar pradėti dirbti savarankiškai, nes neturite reikiamos kvalifikacijos ar trūksta kompetencijų, Užimtumo tarnyba prie LR SADM gali pasiūlyti dalyvauti profesiniame mokyme  NEMOKAMAI*, o mokymo įstaiga gali būti – Klaipėdos, Kauno ar Vilniaus apskaitos mokykla.

*Užimtumo tarnyba suteikia galimybes darbo ieškantiems bei užimtiems (dirbantiems) žmonėms mokytis ir įgyti norimą profesiją ar kompetencijas tam tikroje srityje. Prioritetas teikiamas regioniniu ar nacionaliniu lygiu paklausioms profesijoms. Dėl daugiau informacijos apie profesinio mokymo galimybes susisiekite su savo mieste veikiančios UŽT konsultantu.

Mielai atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus mob. tel. 8 699 37001 arba 8 603 72822.

 

Papildoma informacija

  • Mokymų data: 2024-08-27
  • Miestas: Vilnius
  • Grupė: Dieninė grupė
  • Laisvos vietos: 3
  • Kaina: Priimame asmenis su Užimtumo tarnybos ( toliau- UžT) finansavimu. Daugiau informacijos apie galimybę gauti finansavimą konkrečiai Jūsų atveju gali suteikti UžT specialistai. Susisiekite su savo mieste veikiančios UžT konsultantu. Negavus UžT finansuojamos vietos, už mokymą mokama savo, įmonės lėšomis ir kt. Kredito kaina yra 51,9018 Eur.
  • Kainą sudaro: Buhalteriniai dokumentai, pratybų užduotys, įstatymų rinkiniai, prieiga prie kompiuterizuotų buhalterinių programų ir kt.
  • Vieta: Vilniaus apskaitos mokykla, J. Basanavičiaus g. 29A, Vilnius
  • Laikas: Nuo 9.00 val.
  • Mokymų tipas: Dieninė grupė
 

Išsamesnė informacija ir registracija

Klaipėdos apskaitos mokykla
 8 699 37001
 
Kauno apskaitos mokykla
 8 603 72822
 
Vilniaus apskaitos mokykla
 8 606 85882
 

 

 

Kontaktinių kursų kalendorius:

Klaipėdos apskaitos mokykla

2024-09-06
Klaipėda
Dieninė grupė
2024-09-10
Klaipėda
Dieninė grupė
2024-09-10
Klaipėda
Dieninė grupė

Kauno apskaitos mokykla

2024-09-03
Kaunas
Vakarinė grupė
2024-09-04
Kaunas
Dieninė grupė

Vilniaus apskaitos mokykla

2024-08-27
Vilnius
Dieninė grupė
2024-08-27
Vilnius
Dieninė grupė

Specializuoti mokymai: