Apskaitininko mokymo programa, 2019

Apskaitininko mokymo programos dalyviai Klaipėdoje. Mokymosi laikotarpis: 2018-08-13 – 2019-01-07.

Amanda Simanauskaitė

UAB Klaipėdos apskaitos mokykla gavau daug naudingos informacijos. Dėstytojai labai aiškiai dėstė. Esu labai dėkinga už suteiktas žinias.

Jurgita

UAB Klaipėdos apskaitos mokykloje žinių kokybė ir kiekybė atitinka aukščiausią įvertinimą. Dėstytojai puikūs, mylintys ir suprantantys savo darbą. Personalas puikus, visada pasiruošęs padėti. Kita vertus kiek pats žmogus norės pasiimti gaunamų žinių, tiek ir gaus. Manau tiek kiek gavau žinių ir kompetencijų tikrai pakanka darbo pradžiai, o visa kita ateina su laiku ir patirtimi. Ačiū mokyklai

Kursų dalyvis

Baigiau apskaitininko mokymo programą. Esu labai patenkinta mokyklos darbuotojų rūpestingumu, dėstytojų profesionalumu. Visa informacija pateikiama tiksli ir išsami. Noriu dar kartą nuoširdžiai padėkoti VISIEMS prisidėjusiems prie mano įgūdžių tobulinimo

Kursų dalyvis

UAB Klaipėdos apskaitos mokykla - skirta tiems, kurie siekia gauti kuo daugiau žinių. Kokybė, tikslumas, supratingumas!

Kursų dalyvis

Atsiliepimai apie UAB Klaipėdos apskaitos mokyklą teigiami. Esu patenkinta šių kursų kokybe bei rekomenduoju kitiems, kurie nori išmokti apskaitininko profesijos.

Kursų dalyvis

Kursai informatyvūs. Daug svarbios ir naudingos informacijos. Dėkoju už galimybę mokytis, pagalbą ir drąsinimus siekti ir tobulėti. Suteikė šansą pakeisti gyvenimo kryptį.

Kursų dalyvis

Tik teigiami atsiliepimai apie šią mokyklą. Puikūs dėstytojai ir lengvai suprantama mokomoji medžiaga.

Kursų dalyvis

Žinios – didžiausias mūsų turtas, o jų gavau tiek kiek tikėjausi, net DAUGIAU. Puikūs dėstytojai, šilta aplinka, atsakymai į visus klausimus. Rekomenduoju visiems, kas nori pagilinti žinias ar atrasti naują veiklos sritį.