Apskaitininko mokymo programa, 2019

Apskaitininko mokymo programa, 2019 Klaipėda

Mokymosi laikotarpis: 2018-11-05 – 2019-03-29

Irena Juodelienė

Jeigu norite rimtai pasiruošti dirbti ir įgyti pagrindus buhalterinėje apskaitoje, tikrai manau nesigailėsite pasirinkę šiuos kursus ir būtent Klaipėdos apskaitos mokyklą. Kursai ilgi, bet ir įgytų žinių apimtis didelė. Kokybiška, todėl tikrai linkiu juos baigti ir realizuoti save įgytų žinių pagalba.

Inga Rupšienė

Nesvarbu koks tavo amžius – mokytis niekada nevėlu... prieš mokslus su šia specialybe nebuvau susidūrusi, dabar aš jau žinau kas tai ir apie ką... tiesą pasakius man trūko dar kokių kelių mėnesių, nes tik į pabaigą pradėjau viską suprasti! Tikiuosi vėliau jie man bus naudingi AČIŪ Jums.

Kristina Venckienė

Lankyti kursai man tikrai patiko. Grupė buvo labai šauni. Mokytojai dėstė gerai. Daug ko išmokau. AČIŪ už šaunius kursus.

Kursų dalyvis

Nuoširdžiai rekomenduoju šią mokyklą ir joje organizuojamus kursus. Apskaitininko programa labai išsami, net iki vyriausiajam buhalteriui būtinų žinių. Jaučiuosi kupina naujų žinių ir noro kuo greičiau įsilieti į darbo rinką ir buhalterių gretas. Rekomenduoju visiems, kam įdomu skaičiai, analizės ir kruopštus darbas.

Kursų dalyvis

Kursai labai įdomūs, reikalaujantys pamąstyti ir įdėti savo pastangų. Mokytojos turi daug kantrybės išaiškinti net ir kvailai skambančius klausimus. Labai patiko atmosfera mokykloje, įgijau tikrai nemažą žinių bagažą, susitikau ir susipažinau su įdomiais ir draugiškais žmonėmis. Jei ateityje nuspręsiu dar mokytis, tobulinti žinias tikrai rinksiuosi šią Klaipėdos apskaitos mokyklą.

Kursų dalyvis

Kursai man labai patiko! Per trumpą laiką išdėstyta daug medžiagos. Kursų metu dėstytoja neleido atsipalaiduoti. Nemažai teorinių ir praktinių užduočių. Ačiū Jums, jaučiuosi pasiruošusi atlikti apskaitininko darbą.

Kursų dalyvis

Visumoje programa gera, dėstytojai šaunūs. Pastaba: didelėms grupėm kompiuterių klasėje nepatogu, mažai dėstytojų dėmesio ir sudarant užduotis, norėtųsi daugiau vietos sprendimui. Ačiū už šiltą priėmimą.

Kursų dalyvis

Viskas labai COOL. 5 žvaigždutės!

Kursų dalyvis

Mokymosi metu gavome daug informacijos ir žinių apie būsimą darbą. Dėstė kompetentingi dėstytojai, maloni aplinka. Programa nelengva, kartais buvo dėstoma labai intensyviai. Linkiu Klaipėdos apskaitos mokyklai sėkmingai dirbti ir ateityje.

Kursų dalyvis

AČIŪ visam kolektyvui už atsidavimą, žinias ir kantrybę. Visi dėstytojai labai profesionalūs ir žmogiški bei supratingi. Linkiu šiai mokyklai dar ilgai gyvuoti ir tobulėti, nes tobulėjimui ribų nėra! Jums VALIO VALIO VALIO nuo mūsų 20-os jubiliejinės grupės !

Kursų dalyvis

Viskas patiko, bet tobulumui ribų nėra.

Kursų dalyvis

Visumoje viskas gerai, tik buvo grupėje tokių mažmožių kurie sunkino darbą. AČIŪ šios mokyklos personalui už pagalbą ir visiems dėstytojams!