Apskaitininko mokymo programa 2018-09-19 iki 2019-02-12, Vilnius

Apskaitininko mokymo programa, Vilnius. Mokymosi laikotarpis: 2018-09-19 iki 2019-02-12

Apskaitininko mokymo programa 2018 09 19 Vilnius
Apskaitininko mokymo programa 2019 02 12 Vilnius

Aušra R.

Nuoširdus ačiū dėstytojai, tik geriausi ir gražiausi žodžiai skirti. Labai ačiū už kantrybę, žinias ir žmogišką supratimą. Taip pat ačiū direktorei, yra nuostabus žmogus. Ačiū labai, sėkmės, stiprybės ir visko kas geriausia. Sėkmės.

Inesa D.

Labai džiaugiuosi baigusi apskaitininkės kursus Vilniaus apskaitos mokykloje. Šioje mokykloje įgijau labai daug žinių, kurios mano nuomone, labai pravers mano tolimesniame gyvenime. Supratau, kad buhalterija – tai mano sritis, kurioje su kiekviena diena noriu tobulėti ir semtis žinių. Esu dėkinga visam Vilniaus apskaitos mokyklos personalui, o ypač dėstytojai Žanai, kuri puikiai išmokė. Linkiu gyvuoti dar daug metų! Gal dar kada susitiksime.  AČIŪ

Natalija K.

Labai buvo malonu mokytis. Gavome daug žinių. Dėstytoja Žana labai buvo kantri ir maloni. Aiškindavo viską kol suprasdavome visos temas ir gautume kuo daugiau įgūdžių. Labai dėkinga už viską baigėme mokslus ir gavome profesinio mokymo diplomus.

Kristina D.

Kursai buvo labai informatyvūs ir profesionalūs. Dėstytojai malonūs ir nusiteikę padėti viską suprasti. Mokymosi krūvis nevarginantis, spėjome viską išmokti ir pasikartoti.

Kristina K.

Į kursus atėjau nieko nenutuokdama apie apskaitą. Pradžioje buvo labai sunku ir daug neaiškumų. Tačiau dėka dėstytojų pastangų ir palaikymo gavau daug naudingų žinių, kurios padės man gyvenime. Egzaminus išlaikiau puikiai. Dėkoju Vilniaus apskaitos mokyklai!

Marija

Man šie kursai labai patiko. Dėstytojai puikūs, draugiški. Grupė nuostabi. Sužinojau daug naujo ir supratau, kad ši sritis mane labai domina bei gerai sekasi! Gaila, kad negalima mokytis ilgiau. Ačiū labai!

Judita K.

Dėkoju UAB Vilniaus apskaitos mokyklai už profesionaliai išdėstytą mokymo programą. Per gana trumpą laiką įgavau daug žinių, kurias pritaikysiu praktikoje, nuostabaus kolektyvo dėka.

Anastasija Š.

Norėčiau padėkoti už visą Jūsų skirtą laiką pamokų metu ir ne tik. Jūs nuostabūs. Labai džiaugiuosi pasirinkusi šiuos kursus.

Agnė S.

Esu dėkinga už gerai išmokytą apskaitą. Labai dėkoju visoms dėstytojoms už labai gerai paruoštą ir išdėstytą medžiagą. Rekomenduoju šią mokyklą visiems norintiems įgyti šią profesiją.

Asta K.

Labai informatyvūs kursai, šaunūs dėstytojai, savo srities profesionalai. Gvau daug žinių, o svarbiausia praktikos. Visiems drąsiai galiu REKOMENDUOTI šią apskaitos mokyklą.

Svetlana

Esu dėkinga Vilniaus apskaitos mokyklos kolektyvui už puikiai organizuotus mokymus. Ačiū už profesionalumą, rūpestį ir nuoširdumą! Ačiū, kad buvote kartu!