Buhalterių rengimo kursai, Kaunas 2017, 253

Buhalterių rengimo mokymo programos kursų dalyviai Kaune. Mokymosi laikotarpis nuo 2017-03-06 iki 2017-06-20.

Buhalterių rengimo kursai, Kaunas 2017

Laura Špakova. Šiuos kursus pradėjau lankyti pagal rekomendacijas ir nenusivyliau. Labai stipri, reikli buhalterinės apskaitos dėstytoja. Patiko dėstymo metodai. Esu patenkinta ir tikiuosi rasti gerą darbo vietą, kurioje galėčiau pritaikyti įgytas žinias ir kompetencijas.
Indrė Valukonienė. Buhalterinių kursų metu praleistas laikas – puikus. Įgytos reikalingiausios žinios bei praktikos. Niekad nemaniau, kad nemokant, niekad nesidomėjus buhalterija įmanoma taip greitai ir gerai išmokyti. Dėstytojai nuostabūs, kantrūs. Kas abejotų, tikrai patarčiau ir rekomenduočiau šią Klaipėdos apskaitos mokyklą. Nuoširdus ačiū. Jei kada kils kokių klausimų ar neaiškumų, visada kreipsiuosi pas Jus.
Neringa. Visų kursų metu, gavome be galo daug informacijos, kurią pavyko puikiai įsisavinti. Patiko medžiagos dėstymo metodika: teorinės žinios - užtvirtinamos praktinėmis užduotimis. Ypač naudingi buvo buhalterinės apskaitos dėstytojos mokymai, sukurta šilta, draugiška bei streso nekelianti mokymosi aplinka.
Enata Sapagovienė. Puikūs kursai, labai detaliai ir išsamiai paaiškina. Neįmanoma neišmokti, nesuprasti, nes ne tik atsako į visus iškilusius klausimus, bet ir papildomos informacijos gavome labai daug. Baigus kursus galiu drąsiai tvirtinti, kad pagaliau esu visiškai pasiruošusi dirbti buhalterio darbą savarankiškai. Dėstytojai puikūs. Pasiruošę ir žino, kokių žinių mums gali prireikti ateityje, dirbant savarankiškai.
Ramona Palavinskienė. Mano nuomone, kursai yra labai gerai organizuoti, žinios pateiktos koncentruotai ir aiškiai. Labai malonūs dėstytojai. Ačiū Jūsų mokyklai ir dėstytojams.
Vesta Mockienė. Šiuos kursus rinkausi atsižvelgusi į atsiliepimus internete ir galiu patvirtinti, kad kursų programa ne tik patenkino lūkesčius, bet ir gerokai juos pranoko. Norėčiau išreikšti pagarbą programos dėstytojams, malonu buvo dirbti su savo srities profesionalais. Labai tikiuosi, kad įgytas žinias lengvai pritaikysiu naujame darbe.
Kursų dalyvis. Esu dėkinga Klaipėdos apskaitos mokyklos dėstytojams, kurie suteikė daug žinių. Buvo gera eiti į paskaitas. Paskaitų metu buvo suteiktos pačios naujausios žinios. Buhalterinė apskaita buvo dėstoma nuosekliai ir aiškiai.